«Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія» 07.02.2017

Последние комментарии

В ответ на: Цвігун Леся Вікторівна

Комментарий от: Коваль Л.Я., Безносюк А.М. вчителі початковиз класів ЗШ І-ІІІ ст. с. Казавчин

Коваль Л.Я., Безносюк А.М. вчителі початковиз класів ЗШ І-ІІІ ст. с. Казавчин

Щиро дякуємо за статтю. Ми цілком поділяємо ваш підхід до використання дітьми Інтернету. Дійсно батьки повинні більше приділяти уваги дітям і контролювати роботу за комп’ютером своїх дітей.

16.02.2017 @ 11:09

В ответ на: Згуровська Маргарита Анатоліївна

Комментарий от: Коваль Л. Я.,Кот В.О. вчителі початкових класів ЗШ І-ІІІ ст. с. Казавчин

Коваль Л. Я.,Кот В.О. вчителі початкових класів ЗШ І-ІІІ ст. с. Казавчин

Маргарита Анатоліївна! Щиро дякуємо Вам за статтю, яка є дійсно сьогодні актуальна. Батьки зобов’язані контролювати роботу дітей в і нтернеті, особливо в учнів початкових класів.

16.02.2017 @ 10:57

В ответ на: Цвігун Леся Вікторівна

Комментарий от: Ірина Семенюк

Ірина Семенюк

Реалії життя сучасної української сім’ї такі: батьки або зайняті роботою (часто в іншому місті, країні), або розв’язують безкінечні побутові проблеми, тому часто діти залишаються без батьківської уваги. Звичайно дуже б хотілося, щоб батьки більше уваги приділяли спілкуванню з дітьми, планували спільний сімейний відпочинок, тоді, я думаю, і проблем буде менше. А чому б не зіграти разом з дитиною у цікаву комп’ютерну гру?

14.02.2017 @ 19:22
Ірина Семенюк

Декілька днів назад моя донька розповіла мені про експеримент у передачі “За живе", який проводили з дітьми, що багато часу продять за комп’ютером, телефоном. Коли цих дітей помістили в кімнату з іншими дітьми та дали звичайні іграшки, то виявилось, що вони не вміють гратися і стороняться інших дітей. Ось що насторожує найбільше! Тому важливішим є не бити на сполох, бо ми нікуди не дінемось від стрімкого входження в наше життя інтернету, а навчитись збалансовувати “живе” спілкування та життя у віртуальному світі.

14.02.2017 @ 18:25
Ірина Семенюк

У своїй статті, Маргарито Анатоліївно, ви торкнулися надзвичайно важливої теми. Я з Вами згодна, що батьки повинні бути добре проінформовані про небезпеки в мережі Internet, щоб убезпечити від них своїх дітей. І, на моє глибоке переконання, учні молодших класів тільки з дозволу батьків та під їх контролем мають користуватися соціальними мережами.

14.02.2017 @ 18:00

В ответ на: Федченко Руслана Володимирівна

Комментарий от: Аліна Захарчук

Аліна Захарчук

Дякую за змістовну статтю! На даний час основним завданням вчителя та батьків являється ненав’язливий контроль за дітьми. Тому, що діти дуже багато часу проводять в мережі Інтернет.І тому ми повинні відгородити дітей від різних думок,та вчинків щоб вони не заподіяли собі ніякої шкоди.

13.02.2017 @ 19:21

В ответ на: Таровик Ольга Іванівна

Комментарий от: Аліна Захарчук

Аліна Захарчук

Дякую Вам за гарну статтю. Дійсно наша молодь не дуже розуміється на правах і тому потребують знань і ознайомлення з правами інтернет - мережі.Ця стаття є дуже актуальною на сьогоднішній день.

13.02.2017 @ 19:04

В ответ на: Кваша Наталія Вікторівна

Комментарий от: Кваша Наталія

Кваша Наталія

Дякую всім, хто ознайомився з даним проектом і написав відгуки. Приємно, що робота сподобалась. З’явилося бажання створити ще щось цікаве.

13.02.2017 @ 18:29

В ответ на: Москаленко Оксана Станіславівна

Комментарий от: Мельчуцький Вячеслав

Мельчуцький Вячеслав

Цей процес буде мати продовження не залежно від того чи будемо ми бити на сполох. Більше того, процес буде наростати і прискорюватися. Якщо з цим явищем боротися марно, то краще його очолити і направити так, щоб була користь, а не шкода.

13.02.2017 @ 09:52

В ответ на: Дудник Неля Вікторівна

Комментарий от: Мельчуцький Вячеслав

Мельчуцький Вячеслав

Необхідно посилити правовий вплив та контроль з боку всіх держав та відповідальність за розповсюдженням неправдивої та шкідливої інформації.

13.02.2017 @ 09:06
Олена

Доброго дня! У статті використовуються матеріали стор.17, 20 посібника:
Освіта в сфері прав людини в Інтернеті [Текст] : метод. посіб. / [Мурашкевич О. А., Черних О. О.] ; Спіл. програма Європ. Союзу та Ради Європи “Зміцнення інформ. сусп-ва в Україні". - Київ : ВАІТЕ, 2015. - 70 с. - 1000 экз. - ISBN 978-966-2310-36-8 або за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/media/2017/01/25/13/Posibn_Human_rights_in_the_Internet.pdf

12.02.2017 @ 11:15

В ответ на: Кваша Наталія Вікторівна

Комментарий от: Армаш Роман

Армаш Роман

Я студент ЧДТУ ФЕТ “Інформаційна безпека". Перебуваючи на практиці в Мартоніській ЗШ, допомагав учням готувати даний проект, оскільки ця тема стосується моєї спеціальності. Навіть самому було цікаво ознайомитися з деякими статтями кримінального кодексу. Учні гарно справлялися зі своїми ролями: юриста, інспектора нової поліції, кіберполіцейського. Виховна година, на якій відбулося представлення проекту, була потрібною, цікавою та повчальною.

11.02.2017 @ 14:59

В ответ на: Юлія Ахмедов, Оксана Кондрашова

Комментарий от: Наталія Андріяшевська

Наталія Андріяшевська

Дуже, дуже, дуже цікавий і корисний матерал. Обов’язково використаю і пораджу колегам. Бажаю молодому та енергійному учителю Юлії Нодіржонівні ніколи не зупинятись у творчому пошуці. За такими “зірочками” майбутнє нашої освіти.

11.02.2017 @ 10:47