Безпека в Інтернеті

Сьогодення диктує свої правила життя. Вже з  2 –го класу  учні молодшого віку вивчають інформатику. А Інтернет використовують не лише у школі, а у друзів та вдома. В комп’ютерному класі перебування в мережі відбувається під наглядом вчителя. Тому, щоб   забезпечити безпеку в  Інтернеті вдома, батьки повинні по можливості контролювати час, зміст веб-сайтів, ігор.

Та найкращий варіант – працювати разом з дітьми. Що це дає? Батьки можуть більше часу бути разом із дітьми, можуть поділитися власними думками та досвідом щодо використання Інтернету.

Якщо комп’ютер стоїть у загальній кімнаті, використання Інтернету буде частиною сімейного спілкування.

Так, колись родина збиралася біля книги, біля телевізору. А сьогодні, нехай це зробить комп’ютер з його можливостями. Так, віртуальне спілкування ніколи не заміне живе, але принаймні  батьки можуть «підглядати» за друзями, за розвагами їхніх дітей. І коли в дитини виникне проблема, то вона звернеться до рідної людини, а не до чужої.

Цвігун Леся Вікторівна

Вчитель початкових класів «Гайворонської гімназії ЗШ І-ІІІ ст. №5»

4 комментариев

Комментарий от: Драна А.В., методист відділу освіти, молоді та спорту м. Мала Виска. [Посетитель]
Драна А.В., методист відділу освіти, молоді та спорту м. Мала Виска.Дякую. Я повністю з Вами згідна. Дитина має право спілкуватися, пізнавати світ, грати у якісь ігри, але з певними правилами. Повинен існувати розумний баланс – дітей з інтернетом і "живим" спілкуванням з рідними та друзями.
9.02.2017 @ 10:16
Комментарий от: Гринчук Світлана Олексіївна [Посетитель]
Гринчук Світлана ОлексіївнаШановна Леся Вікорівна! Дякую за слушне зауваження. Мені подобається Ваш підхід у роботі. Ввжаю, що дісно батьки мають частіше контролювати роботу своїх дітей за коп'ютером.
Натхнення у Вашій праці.
10.02.2017 @ 11:50
Комментарий от: Ірина Семенюк [Посетитель]
Ірина СеменюкРеалії життя сучасної української сім’ї такі: батьки або зайняті роботою (часто в іншому місті, країні), або розв’язують безкінечні побутові проблеми, тому часто діти залишаються без батьківської уваги. Звичайно дуже б хотілося, щоб батьки більше уваги приділяли спілкуванню з дітьми, планували спільний сімейний відпочинок, тоді, я думаю, і проблем буде менше. А чому б не зіграти разом з дитиною у цікаву комп’ютерну гру?
14.02.2017 @ 19:22
Комментарий от: Коваль Л.Я., Безносюк А.М. вчителі початковиз класів ЗШ І-ІІІ ст. с. Казавчин [Посетитель]
Коваль Л.Я., Безносюк А.М. вчителі початковиз класів ЗШ І-ІІІ ст. с. КазавчинЩиро дякуємо за статтю. Ми цілком поділяємо ваш підхід до використання дітьми Інтернету. Дійсно батьки повинні більше приділяти уваги дітям і контролювати роботу за комп'ютером своїх дітей.
16.02.2017 @ 11:09