Безпека в Інтернеті

Сьогодні ми не уявляємо своє життя без комп’ютерів, планшетів, сучасних телефонів. Сучасні діти з народження вміло водять по сенсору, швидко орієнтуються в Інтернеті.

Але дитина  молодшого шкільного віку може переглядати інформацію, чути, але ще  не   розуміє зміст. Дитина молодшого віку ще не може бути спроможною самостійно визначити безпечність веб-сайту, вести безпечну переписку в популярних видах публічного онлайнового  спілкування. І ось, на мою думку, виникає проблема. Як зберегти конфіденційну інформацію?   Ми, вчителі початкових класів, наголошуємо дітям на уроках інформатики, основ здоров’я,  а батькам на батьківських зборах, що в  «всесвітній мережі» дуже багато шахраїв, які вміють збирати приватну  інформацію непомітно.  Є такі професіонали, що випитають що завгодно і в кого завгодно! Тому діти повинні завжди звертатися за дозволом батьків, перш ніж розмістити особисту інформацію в Інтернеті. Адреса електронної пошти, використовувана у цьому віці, має бути спільною сімейною адресою електронної пошти.

Згуровська Маргарита Анатоліївна

 Вчитель початкових класів «Гайворонської гімназії ЗШ І-ІІІ ст. №5»

2 комментариев

Комментарий от: Ірина Семенюк [Посетитель]
Ірина СеменюкУ своїй статті, Маргарито Анатоліївно, ви торкнулися надзвичайно важливої теми. Я з Вами згодна, що батьки повинні бути добре проінформовані про небезпеки в мережі Internet, щоб убезпечити від них своїх дітей. І, на моє глибоке переконання, учні молодших класів тільки з дозволу батьків та під їх контролем мають користуватися соціальними мережами.
14.02.2017 @ 18:00
Комментарий от: Коваль Л. Я.,Кот В.О. вчителі початкових класів ЗШ І-ІІІ ст. с. Казавчин [Посетитель]
Коваль Л. Я.,Кот В.О. вчителі початкових класів ЗШ І-ІІІ ст. с. КазавчинМаргарита Анатоліївна! Щиро дякуємо Вам за статтю, яка є дійсно сьогодні актуальна. Батьки зобов'язані контролювати роботу дітей в і нтернеті, особливо в учнів початкових класів.
16.02.2017 @ 10:57