Безпека в Інтернеті

Інтернет дійсно проник  у наше життя, як ніколи раніше. Сьогодні крім швидких настільних комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету смартфони, планшети. Наші діти, починаючи  з народження,  не випускають телефони з рук. Вони віддають перевагу життю в Інтернеті, фактично починають відмовлятися від «реального » життя. Вдома, в школі – на перервах в руках телефони. Ми помічаємо, що ці діти не помічають зовнішніх подій, погано адаптуються до реального життя. Комп’ютерні ігри замінюють сучасним дітям ігри на свіжому повітрі, ігри з друзями. Їм не хочеться на прогулянку, на стадіон, їм до вподоби неіснуючі чудові пейзажі комп’ютерної графіки. Цей стан схожий на початок інтернет-залежності. І ми, вчителі, батьки маємо бити на сполох, щоб цей процес не мав продовження

Москаленко Оксана Станіславівна  

Вчитель початкових класів «Гайворонської гімназії ЗШ І-ІІІ ст. №5»

4 комментариев

Комментарий от: Драна А.В., методист відділу освіти, молоді та спорту м. Мала Виска. [Посетитель]
Драна А.В., методист відділу освіти, молоді та спорту м. Мала Виска.Дякую. В мене аналогіча думка. Інтернет-залежність - це явище, яке в останні роки набуло справді вражаючого розмаху, особливо небезпечною вона є для дітей і підлітків, можна навіть назвати це хворобою. Інтернет-залежність простіше не допустити, ніж потім "лікувати". Батькам слід встановити чіткі рамки користування інтернетом, дуже важливо, щоб в житті дитини було багато захоплень і активностей, які займали б її час і були б насправді цікаві (катання на роликах, взимку- на ковзанах, лижах, подаруйте акваріум з рибками, поповніть домашній запас настільних ігор, запишіть на гурток, і т. ін.. Батьки - найкращий приклад для дитини, тому вимкніть комп'ютер і сходіть усією родиною на пікнік, в парк, тощо.
9.02.2017 @ 10:54
Комментарий от: Кузнєцова Наталія [Посетитель] Email
Кузнєцова НаталіяДякую за статтю. Я цілком з вами згідна , що требе бити на сполох, щоб наші діти не були інтернет - залежні.
10.02.2017 @ 21:13
Комментарий от: Мельчуцький Вячеслав [Посетитель]
Мельчуцький ВячеславЦей процес буде мати продовження не залежно від того чи будемо ми бити на сполох. Більше того, процес буде наростати і прискорюватися. Якщо з цим явищем боротися марно, то краще його очолити і направити так, щоб була користь, а не шкода.
13.02.2017 @ 09:52
Комментарий от: Ірина Семенюк [Посетитель]
Ірина СеменюкДекілька днів назад моя донька розповіла мені про експеримент у передачі "За живе", який проводили з дітьми, що багато часу продять за комп’ютером, телефоном. Коли цих дітей помістили в кімнату з іншими дітьми та дали звичайні іграшки, то виявилось, що вони не вміють гратися і стороняться інших дітей. Ось що насторожує найбільше! Тому важливішим є не бити на сполох, бо ми нікуди не дінемось від стрімкого входження в наше життя інтернету, а навчитись збалансовувати "живе" спілкування та життя у віртуальному світі.
14.02.2017 @ 18:25