5 комментариев

Комментарий от: Марина Лютинська [Посетитель]
Марина ЛютинськаДякую, Ольго Валентинівно, за змістовний виступ та цінну інформацію. Мені дуже подобається навчатися на платформі КОІППО http://dk.koippo.kr.ua/, дякую Вам та всім тьюторам та викладачам за цікаві курси та тренінги. Успіхів, наснаги, нових творчих ідей:)
7.02.2017 @ 21:03
Комментарий от: Ольга Таровик [Посетитель]
Ольга ТаровикДякую, Ольго Валентинівна, за вашу працю. Погоджуюсь з Мариною Олександрівною, що ваші тренінги та курси, які ви організовуєте для вчителів є цікавими, дозволяють вчителю розвиватися і крокувати вперед. Успіхів Вам і Вашій команді, творчих злетів.
7.02.2017 @ 21:50
Комментарий от: Галина Гончарук [Посетитель]
Галина ГончарукШановна Ольго Валентинівно! Розроблені Вами та Вашими колегами дистанційні курси досить цікаві, творчі, креативні. Дистанційне навчання вирішує багато проблем для педагогів із віддалених від обласного центру районів, адже це і заощадження часу та коштів. А в рамках освітньої реформи це можливість отримати нові знання та набрати необхідну кількість годин самоосвіти для атестації(відповідно до проекту закону "Про освіту". Ви робите дуже корисну та необхідну справу. Дякую Вам. Успіхів, творчості, наснаги!!!
9.02.2017 @ 11:30
Комментарий от: Семко Наталія [Посетитель]
Семко НаталіяШановна Ольга Валентинівно! Я Вам вдячна за ваші розробки, які є на сьогодні дуже актуальні та навчальні. Дійсно дистанційне навчання - це спосіб кращого спілкування між учнями,батьками,учителями. Та на жаль ще не усі школи та особито діти не мають доступу до інтернету. Вам і вашим колегам бажаю усього найкращого та нових проектів.
9.02.2017 @ 15:44
Комментарий от: Шкрабак Т.М. [Посетитель]
Шкрабак Т.М.Дякую за змістовний та цікавий виступ .Бажаю успіхів та натхнення у вашій роботі.
9.02.2017 @ 22:12