Issue time12:20:00, от admin Email 2165 просмотров
Рубрики: Без рубрики

Дорогі колеги – освітяни!

У цей вересневий день прийміть найщиріші вітання з нагоди відкриття обласної віртуальної педагогічної виставки з досвіду роботи загальноосвітніх навчальних закладів «Вернісаж педагогічної творчості» - значущого масового заходу для освітян Кіровоградського регіону.

На Кіровоградщині стало вже доброю традицією проведення педагогічних виставок. Їх основна мета – презентація, поширення і впровадження творчих досягнень педагогів області, що є ефективним засобом формування інноваційної культури освітян.

Готуючись до неї, кожен талановитий педагог одержав новий імпульс до реалізації свого творчого потенціалу. Виставка демонструє досягнення та перспективи подальшої модернізації і реформування системи регіональної освіти.

Для  всієї педагогічної громади випала гарна нагода ознайомитись з кращими роботами наших педагогів-новаторів та відкрити для себе нові імена. 

Бажаю всім учасникам виставки набути корисного досвіду та генерувати  нові ідеї для професійного вдосконалення.

Нехай успіхи і перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки у нашій спільній великій справі – розвиткові вітчизняної освіти! 

Бажаю творчої наснаги, оптимізму та вдячних учнів. 

Директор КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» Людмила Корецька 

Issue time10:44:00, от admin Email 321 просмотров
Рубрики: Без рубрики

Шановні колеги!

Сьогодення України визначається динамікою подальшого інноваційного розвитку національної освіти і науки, розв’язанням проблем нового століття.

Освіта сьогодні не може бути застиглою: відповідно до нових вимог змінюються підходи до навчання й виховання, оновлюється зміст програм. Все це спрямовано на забезпечення кожній дитині доступу до якісної шкільної, дошкільної та позашкільної освіти. Настав час учитися майбутньому, трансформувати сучасні знання в зміст освіти, активно модернізувати форми і методи педагогічного процесу.

Виклики сучасного світу націлюють нас працювати на випередження.

Реалізуючи пріоритетні напрямки розвитку та реформування освіти, з метою розширення інформаційно-освітнього простору області та наповнення його якісним контентом педагогічних ідей, підвищенням інтенсивності популяризації та трансформації кращого педагогічного досвіду в освітнє середовище, формуванням цифрової культури педагога комунальним закладом «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» у цьому році запроваджено віртуальний формат обласної педагогічної виставки з досвіду роботи загальноосвітніх навчальних закладів «Вернісаж педагогічної творчості».

Матеріали віртуальної виставки представлені:

- методичними рекомендаціями (OneNote, Sway, сервіси для створення ментальних карт);

- методичними посібниками (Google-sites, Blogger, OneNote);

- відеокастами (YouTube, сервіси для створення скрайбінгу);

- творчими доробками «Пазли успіху» (Blendspace, Waser, сервіси для створення інфографіки).

На виставку було подано 229 робіт працівників методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, керівників, педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів та навчальних закладів обласного підпорядкування, керівників методичних формувань.

Роботи переможців виставки характеризуються актуальністю, змістовністю, перспективністю, затребуваністю тем на сучасному етапі, авторською творчістю, науковим підходом до їх розробки, спрямованістю, ефективним використанням інноваційних технологій у навчально-виховному процесі.

Виставка об’єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, надає можливість обмінятися досвідом і думками, контактами та закласти фундамент для подальшої ефективної співпраці.

Висловлюю щиру вдячність Вам, шановні педагоги, за майстерність і невтомну творчу працю. Від імені усього освітянського загалу Кіровоградщини щиро бажаю здійснення професійних та життєвих планів, здоров’я, благополуччя.

 

Лариса Голодюк, заступник директора з науково-методичної діяльності КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»

Поиск


Powered by b2evolution