Шановні колеги!

Сьогодення України визначається динамікою подальшого інноваційного розвитку національної освіти і науки, розв’язанням проблем нового століття.

Освіта сьогодні не може бути застиглою: відповідно до нових вимог змінюються підходи до навчання й виховання, оновлюється зміст програм. Все це спрямовано на забезпечення кожній дитині доступу до якісної шкільної, дошкільної та позашкільної освіти. Настав час учитися майбутньому, трансформувати сучасні знання в зміст освіти, активно модернізувати форми і методи педагогічного процесу.

Виклики сучасного світу націлюють нас працювати на випередження.

Реалізуючи пріоритетні напрямки розвитку та реформування освіти, з метою розширення інформаційно-освітнього простору області та наповнення його якісним контентом педагогічних ідей, підвищенням інтенсивності популяризації та трансформації кращого педагогічного досвіду в освітнє середовище, формуванням цифрової культури педагога комунальним закладом «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» у цьому році запроваджено віртуальний формат обласної педагогічної виставки з досвіду роботи загальноосвітніх навчальних закладів «Вернісаж педагогічної творчості».

Матеріали віртуальної виставки представлені:

- методичними рекомендаціями (OneNote, Sway, сервіси для створення ментальних карт);

- методичними посібниками (Google-sites, Blogger, OneNote);

- відеокастами (YouTube, сервіси для створення скрайбінгу);

- творчими доробками «Пазли успіху» (Blendspace, Waser, сервіси для створення інфографіки).

На виставку було подано 229 робіт працівників методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, керівників, педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів та навчальних закладів обласного підпорядкування, керівників методичних формувань.

Роботи переможців виставки характеризуються актуальністю, змістовністю, перспективністю, затребуваністю тем на сучасному етапі, авторською творчістю, науковим підходом до їх розробки, спрямованістю, ефективним використанням інноваційних технологій у навчально-виховному процесі.

Виставка об’єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, надає можливість обмінятися досвідом і думками, контактами та закласти фундамент для подальшої ефективної співпраці.

Висловлюю щиру вдячність Вам, шановні педагоги, за майстерність і невтомну творчу працю. Від імені усього освітянського загалу Кіровоградщини щиро бажаю здійснення професійних та життєвих планів, здоров’я, благополуччя.

 

Лариса Голодюк, заступник директора з науково-методичної діяльності КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»