Соціальний веб-квест

Карашевич Інна Іванівна, учитель математики загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Червоне Гайворонського району Кіровоградської області

Мета створення веб-квесту:

  • Допомогти учням сформувати розуміння того, що саме алкогольна залежність може стати найстрашнішою та найнепоправнішою для долі людини.
  • Сприяти формуванню уміння розрізняти факти і міфи про алкоголь для визначення в подальшому пріоритетів на користь здоровому способу життя.
  • Сприяти закріпленню знань про алкогольну залежність, її форми та стадії шляхом аналізу життєвих ситуацій на прикладах з долі знайомих або родичів, які полюбляють випити або й навіть вже мають алкогольну залежність.
  • Допомогти підліткам оволодіти навичками відмови на сумнівні пропозиції друзів, не ображаючи їх і не розриваючи з ними стосунків; сприяти формуванню вміння застосовувати отримані знання в повсякденному житті.
  • Формування вміння користуватися різними джерелами інформації.
  • Розвиток дослідницьких та творчих здібностей учнів.
  • Розвиток навичок та вмінь аналізувати, систематизувати знайдену інформацію та робити висновки.
  • Сприяти розвитку умінь співпраці в колективі і згуртованості групи.
  • Підвищення самооцінки та лідерських якостей учнів.

Посилання на веб-квест:https://al-pastka.blogspot.com/


 

Крівцова Альона Володимирівна, практичний психолог філії №2 Гайворонського навчально-виховного об'єднання №2 "Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів"

Мета створення веб-квесту: Сформувати в учнів чітке уявлення про толерантність; стимулювати уяву учнів у пошуках власного розуміння толерантності; розвивати навички спілкування з іншими людьми, взаємодії з ними на основі співчуття, співрозуміння, доброзичливості.

Посилання на веб-квест: https://w99999999.blogspot.com/


 

Гресько Аліна Олександрівна, вчитель Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №7 Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області

Мета створення веб-квесту: Усвідомлення себе як невід'ємної частини природи, виховувати бережливе ставлення до води, економне її використання.

Посилання на веб-квест: http://vodavebqvest.blogspot.com/


 

Валігурський Олександр Володимирович, вчитель музичного мистецтва філії №2 Гайворонського навчально-виховного об'єднання №2 "Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів"

Мета створення веб-квесту: Вміння використовувати ІКТ та мережу Інтернет учнями для дослідження різних спірних питань в різних сферах життя.

Посилання на веб-квест: https://questblog2018.blogspot.com


 

Філіпенко Інна Валеріївна, тренер превентивних проектів Чечеліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, філії Новостародубської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Петрівської районної ради Кіровоградської області

Мета створення веб-квесту: Вивчення проблеми потенційних ризиків для людини від довготривалого використання засобів мобільного зв’язку, тривалого опромінення від мобільних телефонів та базових станцій на здоровʼя людини. Узагальнення даних матеріалів та створення практичних рекомендацій щодо мінімізації індивідуального опромінення мобільним телефоном.

Посилання на веб-квест: https://socialnyikvest.blogspot.com/